İçeriğe geç

Kariyer

TECHTIQ’de Kariyer

Kendinizi ilerletmeye teşvik edecek bir kariyer sunabiliriz. Her gün yeni şeyler öğreneceksiniz, beceri ve yeteneklerinizden en iyi şekilde faydalanacaksınız. ileriye bakan ve müşteri odaklı bir işletmenin parçası olabilirsiniz.

Ekibimize Katılın

Amacımız, bizi geleceğe taşıyacak ve uygun yetkinliklere sahip çalışanları işe almak ve bu kişileri en kısa sürede geliştirerek iş süreçlerimizde katkılarını arttırmaktır. Seçme ve yerleştirme sürecimiz yetkinliklerinizi esas alır. Başvuru değerlendirme sürecinde pozisyona uygun olan adaylar görüşmeye davet edilir. Adayın pozisyona uygunluğu farklı insan kaynakları ölçüm araçları kullanılarak değerlendirilir. Şirketimize ulaşan tüm başvurulara olumlu veya olumsuz yanıt vermek ana ilkelerimizden biridir.

Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz Linkedin Kariyer Fırsatları sayfamızdan açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Çalışan Adayı Aydınlanma ve Açık Rıza Metinlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.